Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 15.05.2013, 13:20
Piatek (Polonia) rozwiazał kontrakt.

W lecie trafi do Zagłebia lub Wisły.

http://www.warszawa.sport.pl/sport-w..._Kontrakt.html
Odpowiedz cytując