Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
1204
15.05.2013, 13:20
Piatek (Polonia) rozwiazał kontrakt.
W lecie trafi do Zagłebia lub Wisły.
http://www.warszawa.sport.pl/sport-w..._Kontrakt.html
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys