lopez71 napisał(a):

|
Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło
|
awansował z naszej ligi. Reszta jest milczeniem.
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce.