Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23588
Stary 15.05.2013, 12:31
Teraz żeby wykreować mistrza wystarczy przekręcić siedem meczów albo i mniej. To niewątpliwie postęp.

Z kim u siebie będzie grała 8 drużyna grupy mistrzowskiej, a z kim pierwsza ? Od czego to zależy? Drużyna z którego miejsca po rundzie zasadniczej zostanie wydymana?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując