Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8449
Stary 15.05.2013, 09:19
lopez71 napisał(a):Wyświetl post
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.
Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując