lopez71 napisał(a):

|
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.
|
Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.