Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20305
Stary 15.05.2013, 07:57
fialo napisał(a):Wyświetl post
On nie bo ma ojca Wiślaka z głową na karku, który nie da na głowę wejść chlopakowi menedżerskim hienom, ale przyklady Stepinskiego, Milika, mlodego Clebera mówią co innego, hieny bajeruja malolatow jak tylko mogą, pozniej sie dziwic, ze taki Milik przrszedl do Bayeru i go nie ma.
Abstrahując od prawdy, którą napisał Ogryzek - może dajmy Milikowi chwilę? Chłopak przeszedł tam w zimie, 4 miesiące temu. Ma tam dużą konkurencję i ledwo 19 lat, jeszcze przyjdzie czas, że się wybije

Żeby nie był totalny offtop z mej strony - co z Kolanko? Też miał bok obrony przejąć i był chyba w wieku Stolarskiego.
Odpowiedz cytując