Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8446
Stary 14.05.2013, 22:17
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.

Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem?

Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody...
Myślisz ze miał na myśli tylko jedno piwko? Chłopie on widział na treningu kto jest wczorajszy a kto zapieprza.
Odpowiedz cytując