Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4626
Stary 14.05.2013, 22:08
Dlaczego Kapka ?
Bo się zna na tej robocie.
To że nie był w Solidarności a wręcz przeciwnie , nie znaczy że nie zna się na piłce.
To za jego sprawą przychodzili najlepsi w czasach Cupiała.
PS.
I na koniec - Kapka gra w oldboyach Wisły ze swymi kolegami z tamtych czasów.
Wierzcie jeśli ktokolwiek zarzucił by mu świństwo z tamtych czasów już cały Kraków by o tym wiedział a koledzy nie chcieliby mieć z nim nic wspólnego.
Chyba że ktoś ma na ten temat jakieś wiarygodne wiadomości.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując