Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 14.05.2013, 22:08
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czy mógłbyś dla niezorientowanych przypomnieć sukcesy Boga tego forum z Holandii?
1) Jovanović - 700 tys. euro transfer, ponad 250 tys. euro kontraktu.
2) Genkow - 500 tys. euro transfer, 400 tys. euro kontraktu.
3) Iliev - ponad 300 tys. euro kontrakt.
4) Lamey - podobnie.
5) Jaliens - 400 tys. euro kontrakt.
6) Chavez - wykupienie po okresie wypożyczenia 500 tys. dolarów, kontrakt też wysoki.
Masz na myśli piłkarzy, którzy prawie awansowali do LM i wyszli z grupy LE? A taki był cel - awans na już. Wiadomo było, że Iliev, Lamey czy Jaliens to nie inwestycja w przyszłość, oni mieli grać tu i teraz.
I grali - takie są fakty. Fakt, że się potem wszystko posypało przy braku awansu to już trochę inna historia.

O każdym z tych piłkarzy można jednak było wówczas napisać - solidny.

Nie wiem skąd wysokości ich kontraktów i kwoty wykupu. Jakieś źródło, bo widzę tu bardzo dużo "nowych" informacji?

Ale szczerze mówiąc - cały ten post jest bez sensu, bo co ma Valcxx do Kapki?

Niemniej - skoro Sikorski może mieć swoich psychofanów, to Kapka tym bardziej zasługuje na przynajmniej jednego. Źli Holendrzy jak nic pokazują jak wspaniałym skautem jest Kapka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.05.2013 o godz. 22:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując