Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.05.2013, 21:29
Może być ciekawy mecz. Obstawiam remis, co pogrzebie szanse tych zespołów o marzeniu Ligi Europejskiej. Defensywę zestawić taką jaka była w meczu z Koroną. A w ataku, któryś z Boguski- Sikorski, powinien usiąść na ławce, obstawiam tego pierwszego, bo Sikorski, może coś się po przepychać z obrońcami Śląska, z czego skorzystają inni zawodnicy Wisły (na jego bramkę nie liczę). Na zmianę zdecydowanie Szewczyk, zobaczymy jak się zaprezentuje.
Odpowiedz cytując