Wyświetl pojedynczy post
tsfan
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Sektor X

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4623
Stary 14.05.2013, 21:10
Co Kapka ma w rękawie że siedzi tyle lat przy R22. Dinozaury wyginęły a ten człowiek wiecznie na fotelu. Krótko mówiąc zawód dyrektor.
Był Kmiecik i Kusto, był Musiał i Nawałka, było jeszcze wielu innych. Każdy z ambicjami i pomysłem. Wszyscy mają szacunek i wsparcie kibiców. Ten facet go nie posiada a odpowiada za nasz ukochany klub...oświećcie mnie bo ja czegoś nie rozumiem.
Żeby zmienić ten układ Cupiał chyba faktycznie musi odejść...
O TOBIE WISŁO TYLKO MARZĘ O TOBIE WISŁO TYLKO ŚNIĘ
Odpowiedz cytując