Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23581
Stary 14.05.2013, 20:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to, że taki Kosecki i inni zamiast grać normalnie to szukają tylko okazji żeby się przewrócić. .
Odjeżdżasz trochę. Po pierwsze - jakby inni tak nie robili. Po drugie - jakby sędziowie nie nabierali się na takie granie innych. Po trzecie - zaraz okaże się, że szczytem piramidy przekrętów Legii jest to, że chce strzelać gole. Skoro już teraz głównym argumentem jest to, że Kosecki szuka faulu.

A tak w ogóle to niby ile tych karnych Kosecki dla Legii zrobił? Jeden? Dwa?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując