Drozd napisał(a):

|
Chodzi o to, że taki Kosecki i inni zamiast grać normalnie to szukają tylko okazji żeby się przewrócić. .
|
Odjeżdżasz trochę. Po pierwsze - jakby inni tak nie robili. Po drugie - jakby sędziowie nie nabierali się na takie granie innych. Po trzecie - zaraz okaże się, że szczytem piramidy przekrętów Legii jest to, że
chce strzelać gole. Skoro już teraz głównym argumentem jest to, że Kosecki szuka faulu.
A tak w ogóle to niby ile tych karnych Kosecki dla Legii zrobił? Jeden? Dwa?