|
Nooo, wszystko więc wraca na właściwe tory. Czas porzucić jakieś śmieszne pozory i zrobić Krystka Rogalę prezesem. Będzie miał chłopina wreszcie odpowiednią wizytówkę
Co do pana Zdzisława, to musi uważać i się tak nie przemęczać jak wtedy, gdy po Kasperczakowym powrocie w przerwie letniej wyszukiwał kandydatów na wiślackie gwiazdy. Andrzej Iwan twierdził wtedy, że Zdzisław pada ze zmęczenia oglądając po trzy mecze dziennie (to były okolice końca czerwca). Nie wiem jak on wtedy ligi oglądał, ale pewnie można się też zmęczyć oglądając we wyrku po trzy mecze na DVD.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 14.05.2013 o godz. 18:17.
|