Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.05.2013, 17:21
ciekawe jak teraz będą wyglądały kontakty Wisła - Kibice. Czy pójdziemy na wojnę ? - mamy aktualnie sprawę Białej Gwiazdy na koszulkach...czyżby kompromis Kapka za Białą Gwiazdę ?

już raz Cupiał obraził się na SKWK za domaganie się wywalenia Kapki.
Odpowiedz cytując