Lukasz napisał(a):

|
W całym tym zamieszaniu podoba mnie się tylko to że, nie boje się tego powiedzieć, : WISŁA WSTYDZI SIĘ KAPKI.. Wstydzi się niczym małe dziecko - milcząc jak długo się da.
|
To prawda ale z drugiej strony bawią się nami skoro to tak bardzo ukrywali
Panie Cupiał co pan robisz?!!