Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 14.05.2013, 16:33
noż ....a jego mać... za takie przekręty ten koleś powinien raz na zawsze zostać wyjebany z klubu.... ale NIE. Cupiał robi z niego dyrektora sportowego...
Coś czuję, że teraz Bałkany znów "będą nasze" - znów trzeba będzie sprowadzić no namów na których będzie można coś dorobić.... ....A MAĆ!!!

oczywiście trzeba mu oddać to, że będzie lepszy niż Smuda oraz to, że potrafi zbajerować Cupiała, chociaż widać, że TYPY TYPU ROGALA i KAPKA to własnie autorytety u naszego bossa...pożal się Panie Boże... No to czas na ostatni ruch - > czas na "WIELKĄ SMUDĘ" jako trenera.

Jeśli oczywiście ten Kapka zacznie działać w interesie Wisły, to będą widoki na lepsze jutro. Ale w to nie wierzę...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.05.2013 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując