Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23573
Stary 14.05.2013, 15:59
Jezeli Amika zagra na swoim optymalnym poziomie, to bez problemu zdominuje Legie(tak samo, jak zrobil to Slask). Widac, ze warszawiacy nie wytrzymuje presji, a tu znowu bedzie pelny stadion. Dodatkowo ten mecz, to bedzie rzeczywisty sprawdzian, jak odbila sie afera z Serbami(pijacy Radovic zagra , tak go ukarali). Licze na dobre widowisko.
Odpowiedz cytując