Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 14.05.2013, 15:30
Dziewczyny sprzedające precle przy stadionie mają większą wiedze na temat zarządzania klubem niż pan Smuda

Nie wiem co dla Cupiała zrobił Smuda ale chyba za wszelką cene chcą go gdzieś ustawić na stanowisku

1906% Nie dla Franciszka Smudy,wystarczy już kompromitacji i Wiśle i temu panu.

Tak samo dla pana Bednarza,który lada moment odwróci wszystko ogonem i zacznie gadać o jedynej dobrej rzecz,którą zrobił czyli zatrudnieniu Emanuela Sarkiego,a o najgorszym sezonie od niepamiętnych czasów i jakże dalekiej wizji ponownego zdobycia mistrzostwa Polski niewspominając

Ostatnie lata pana Bednarza i spółki doprowadziły do tego gdzie teraz jest Wisła
7 miejsce,brak szans na Puchary,kłopoty finansowe, niespełna 1/3 zapełnienia stadionu na ostatnim meczu

Panie Cupiał sezon za 4 kolejki dobiegnie końca,przegraliśmy wszystko,czas ruszyć od nowa,z nowymi ludźmi(bez Bednarza Smudy i reszty)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 14.05.2013 o godz. 15:40.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując