Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
645
14.05.2013, 15:18
Panowie Mam pod satelita Cyfre i chciałem ustawić DVBt na dwójniku i dlaczego nie łapie sygnału?
Inne parametry?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW