Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 14.05.2013, 15:18
Panowie Mam pod satelita Cyfre i chciałem ustawić DVBt na dwójniku i dlaczego nie łapie sygnału?
Inne parametry?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując