|
Widzę że metoda niejakiego Laska jest wśród krawaciarzy bardzo ceniona. Plećmy swoje i udawajmy, że nikt nie wie, że to bzdury ...
Stawiam mamrota, że w meczu z Lechem też będą karne i czerwienie jeśli zajdzie konieczność. W białym była to trzeba było czekać aż do 10 minuty.
|