Prosiłbym wszystkich kibiców Legii o nie dyskutowanie z Drozdem bo każdy kto trochę to forum czyta wie że tego dyskusją nazwać nie można
W pucharach znając życie zagra Górnik bo Śląsk po prostu dziaduje i albo tam od środka coś się potężnie psuje, albo Levy im robi na złość.
Piast się jednak w końcówce posypie...Nie tylko ze względów sportowych
