Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23564
Stary 14.05.2013, 13:13
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Można psioczyć na naszą Ekstraklasę, że dużo meczów o nic, że nie ma walki o pozycje, chyba że walki ślimaków, ale w tym roku wygląda to naprawdę nieźle. Walka o mistrza zacięta....
Jasne że zacięta, szkoda tylko że nie na boisku .

ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
No to szacun, jestes tak przygotowany do dyskusji jak Tusk do rządzenia, skoro zaczynasz emat o karnych a nie wiesz ile ich było (tych otwierających wynik, o cyzm sam wspominałeś). Jest prosta zaasada, jesli sie czegoś nie wie lub nie interesuje, to się o tym nie mówi.

I czemu milczysz na temat błędów przeciwko Legii? Chodzi o te z filmiku. Co, nie pasuje do teorii na temat spisku jak to Legii chcą pomóc zdobyć mistrzostwo?

skoro Legii tak pomagają, to Siejewicz w meczu z Piastem przy wyniku 0-0 mógł uznać gola Ljubo. Co z tego, że bramka niezgodna z przepisami, przeciez Legii trzeba pomagać.

Przypomnij sobie błędy sędziów dla Wisły z Jagą, Lechią czy ŁKSem, tam to były wielbłądy.
Pewnie, że nie wiem, co mnie Legia obchodzi. Jak krawaciarze najczęściej zdobywają mistrzostwo to uczy historia i ta odległa i ta mniej.

Wiem tylko, że w ostatnich kilku kolejkach na 8 bramek 4 strzeliliście z karnych, czy miałem zwidy?

Który z tych meczów z filmiku Legia przegrała? Co ?

W ostatniej L+ krawaciarze 10 razy pokazywali sytuację w której ktoś z korony trafił w bark odwróconego tyłem do piłki Wiślaka. Karny, karny, a było jeszcze 1:0. Przypomnij sobie mecz z wami bliźniaczą sytuację, komentarz w c+ i przestań mnie rozśmieszać.

A co do "wielbłąda" to z metra nie dostrzec że piłka pół metra wyszła za linię to chyba tylko niewidomy potrafi. Długo takiego nie będzie, no chyba, że za rok znów będziecie walczyć o mistrza.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.05.2013 o godz. 13:31.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując