Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#768
Stary 14.05.2013, 12:53
Skończył się pierwszy sezon The Following. I teraz tak. Nie warto tracić czasu na ten serial, jeśli zdecydowanie nie poprawią się na początku drugiego sezonu to nie ma opcji żeby się to utrzymało, banał za banałem. Zero konsekwencji. Po pierwszym bardzo dobrym odcinku reszta bardzo słaba. Finał też mierny, ostatnia scena go jakoś ratuje ale ogólnie słabo.

Tanie kino klasy B. Scenariuszem to np Wyspa Harpera przerastała go o dwie klasy.

No i zakończenie sezonu w How I met your mother. Uważajcie na spoilery bo jest tego mnóstwo. Świetny jest ten serial.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 15.05.2013 o godz. 06:42.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując