|
Dobre jaja z ta Legia wychodzi i balanga zawodnikow - podobno z Serbami bylo 4 pilkarzy Polskich Legii tylko uciekli zeby ich nikt nie widział i ich nikt nie ukarał. Ljuboja zarabia najwiecej i szukali sposobow aby sie go pozbyc i znaleźli. Potwierdzeniem jest to co zrobili z Vrdoljakiem - przedłuzyli z Nim kontrakt ale obnizył oczekiwania finansowe o 40%. Teraz maja Ljuboje z głowy bo jeszcze bedzie musiał im kare zapłacic a w tym momencie moga z jego winy rozwiazac kontrakt i nic mu nie beda musieli wypłacac. Info od Roberta Zielinskiego z "Polska The Times"
|