Korbit napisał(a):

|
prawda jest taka, że dla właściciela Termaliki lepiej będzie przegrać wszystko i dalej promować się w I lidze, na ekstraklasę go nie stać przecież Bruk-bet ma problemy finansowe kumpel co go zwolnili z pracy mówił, że wszystko się wali, bo kasy nie ma także nie łudźcie się, że wejdą do ekstraklasy - brak kasy i te pasiaste ścierki wejdą do ekstraklasy i będą jej pośmiewiskiem. z Wiślackim pozdrowieniem!!!
|
Potwierdzam, że sytuacja Brukbetu jest trudna. Skonczyly sie pieniadze z UE i nie ma komu kostki upychac. Dosc powiedziec, ze ze od 2005 roku to wylozyli kostka w Tarnowie wszystko co sie dalo...