Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8444
Stary 14.05.2013, 07:14
Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.
Odpowiedz cytując