|
Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.
|