Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 13.05.2013, 23:34
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
W zasadzie to nawet trzeci raz, bo jego pozbycie się w 2007 też nie było zbyt eleganckie. Do klubu wrócił zdaje się dopiero po 3 latach.
Z tego co pamiętam to w 2007 r. było mówione od początku, że jest trenerem tymczasowym i ma dograć do końca sezonu. Nie pamiętam, żebym był zaskoczony, że go zwolnili, zwłaszcza, że w mediach huczało od nazwisk już w trakcie rundy wiosennej. W klubie pracował cały czas: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal .
Odpowiedz cytując