martin_6 napisał(a):

|
W zasadzie to nawet trzeci raz, bo jego pozbycie się w 2007 też nie było zbyt eleganckie. Do klubu wrócił zdaje się dopiero po 3 latach.
|
Z tego co pamiętam to w 2007 r. było mówione od początku, że jest trenerem tymczasowym i ma dograć do końca sezonu. Nie pamiętam, żebym był zaskoczony, że go zwolnili, zwłaszcza, że w mediach huczało od nazwisk już w trakcie rundy wiosennej. W klubie pracował cały czas:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal .