Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 13.05.2013, 22:22
skoro mowa o "mlodych" to mampytanie ...z racji pobytu poza granicami tego rezimowego panstwa chcialem zapytac co z takim mlodym napastnikiem ( chyba Kaminskim) ktorego polski Pep-krasomowca nawet wystawil w 1 skladzie w meczu otwarcia sezonu / jest w Wisle ? kontuzja ? czy tak slaby ze tak o nim cicho
Odpowiedz cytując