skoro mowa o "mlodych" to mampytanie ...z racji pobytu poza granicami tego rezimowego panstwa chcialem zapytac co z takim mlodym napastnikiem ( chyba Kaminskim) ktorego polski Pep-krasomowca nawet wystawil w 1 skladzie w meczu otwarcia sezonu

/ jest w Wisle ? kontuzja ? czy tak slaby ze tak o nim cicho
