|
przeglaam sobie teraz WOS i sie zastanawiam komu zależy aby w Polsce każdy miał zdaną maturę. Wiem ja też zdawałem nową i byłem pierwszym rocznikiem tego eksperymentu ale tak jak wtedy tak i dzisiaj jestem załamany. Jak można z tego Wosu nie mieć 30%? przecież pytani w stylu które zdarzenie było pierwsze i wymienione wstapienie do rady Europy.albo wstawić podpisy po zdjęcie (....a skośnego nie znałem po nazwisku) ale i tak 75% mam. podobnie wyciągnąć jakies wnioski z przytoczonych przepisów.
A potem czytam że ćwierć miliona z wyższym wykształceniem nie ma pracy.
Niech modsi z was sie zastanowią czy nie lepiej zamiast do podrzędnego LO nie iśćdo technikum lub zawodówki. po tej drugiej idziesz się douczyć po 5 latach zakładasz własną firmę i koło chuja ci lata jaki kryzys jeżeli jesteś profesjonalny a nie walisz piwa pod sklepem.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|