Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 13.05.2013, 19:27
thechris napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem skróty i to co wyjął Miśkiewicz to było niezłe. Cokolwiek co zasługuje na określenie "niezłe" w kontekście czegokolwiek związanego z Wisłą wymaga odnotowania i wyciągnięcia przed nawias tego całego dziadostwa.

Pareiko od ponad roku to jeden ze słabszych bramkarzy w lidze więc Miśkiewicz czy Bieszczad trudnego zadania nie mają. Pareiko owszem miewa niezłą interwencję w meczu ale co z tego jak regularnie puszcza strzały w środek jak żaden inny bramkarz ligi? Kilka niezłych interwencji z rzędu tak jak Miśkiewicz to Estończyk ostatnio zanotował sprzed czasów Apoelu czyli epokę temu.

Miśkiewicz okey, Bieszczad okey... Pareiko out. Serial z bramkarzami chyba nam w przerwie letniej nie będzie potrzebny. Przynajmniej tyle.
thechris lejesz miód na moje serce
Odpowiedz cytując