thechris napisał(a):

Obejrzałem skróty i to co wyjął Miśkiewicz to było niezłe. Cokolwiek co zasługuje na określenie "niezłe" w kontekście czegokolwiek związanego z Wisłą wymaga odnotowania i wyciągnięcia przed nawias tego całego dziadostwa.
Pareiko od ponad roku to jeden ze słabszych bramkarzy w lidze więc Miśkiewicz czy Bieszczad trudnego zadania nie mają. Pareiko owszem miewa niezłą interwencję w meczu ale co z tego jak regularnie puszcza strzały w środek jak żaden inny bramkarz ligi? Kilka niezłych interwencji z rzędu tak jak Miśkiewicz to Estończyk ostatnio zanotował sprzed czasów Apoelu czyli epokę temu.
Miśkiewicz okey, Bieszczad okey... Pareiko out. Serial z bramkarzami chyba nam w przerwie letniej nie będzie potrzebny. Przynajmniej tyle.
|
thechris lejesz miód na moje serce