Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62811
Stary 13.05.2013, 19:07
Słuchajcie, Sarki widać że coś potrafi tylko musi w sobie to wyzwolić, ma przebłyski że potrafi coś na boisku zrobić, a nie myślmy na razie o czymś więcej bo na razie trzeba Mistrzostwo odzyskać i ustabilizować sytuację w klubie, wtedy możemy myśleć o czymś więcej. Dla mnie jest to pierwszy dobry transfer Łysego. Dla tego proponuję go tam na dopingu wesprzeć !
Ostatnio pisało że nasi kibice kierowali w niego odgłosy małp, chłopak jest w tej chwili Wiślakiem ( przynajmniej piłkarzem BG) i żeby dobrze mu się grało musi czuć wsparcie , dod. to dla niego ważne gdyż jest troszke opalony ale niewiedzieć czemu dużo osób takich nie lubi, dlatego proszę was o pomoc dla niego i innych młodych Wiślaków. Pozdrawiam !
Odpowiedz cytując