Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27162
Stary 13.05.2013, 17:29
Zostawiam lapka z otwartego i ekran jest ustawiony zeby zgasł i traci połączenie z netem. Kiedy wracam poruszam myszką on w może 2 sek łączy sie z netem. Co jest grane?
Edit: Szczególnie uciążliwe kiedy schodze na dół i włączam dośc głośno jakieś radio internetowe, bo po chwili nastaje cisza..
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 13.05.2013 o godz. 17:34.
Odpowiedz cytując