No to pieknie podziekowal Widzewowi za dostanie szansy. Kolejny zawodnik, ktory ma nie wiadomo co pod kopuła. Chłop w goracej wodzie kąpany moim zdaniem za granica szybko jego temperament zostanie ostudzony
http://widzew.przegladsportowy.pl/Pi...924,1,726.html