Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23558
Stary 13.05.2013, 17:20
No to pieknie podziekowal Widzewowi za dostanie szansy. Kolejny zawodnik, ktory ma nie wiadomo co pod kopuła. Chłop w goracej wodzie kąpany moim zdaniem za granica szybko jego temperament zostanie ostudzony
http://widzew.przegladsportowy.pl/Pi...924,1,726.html
Odpowiedz cytując