Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 13.05.2013, 16:31
comek napisał(a):Wyświetl post
Do tego myślę, że Moskal nie będzie miał wysokich wymogów finansowych, należy zastanowić się też nad tym czy ma w ogóle możliwość rozwiązania kontraktu z Termalicą.
Wymogów finansowych to Moskal nie miał rok temu. Teraz jeżeli wróci to na jego warunkach. Myślę, że z Kulawikiem by się dogadał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując