comek napisał(a):

|
Do tego myślę, że Moskal nie będzie miał wysokich wymogów finansowych, należy zastanowić się też nad tym czy ma w ogóle możliwość rozwiązania kontraktu z Termalicą.
|
Wymogów finansowych to Moskal nie miał rok temu. Teraz jeżeli wróci to na jego warunkach. Myślę, że z Kulawikiem by się dogadał.