comek napisał(a):

|
Prawda jest taka, że jeśli kibice będą go chcieli, to Moskal wróci. Tak naprawdę to od nas zależy, wystarczy zorganizować akcję mającą na celu poparcie Moskala.
|
CHyba nie bardzo... że co, że wystarczy transparent wywiesić, czy list otwarty wysłać i nagle BC wespół z zarządem przychyli się do woli trybun? Nie sądzę. Sam nie jestem zwolennikiem rychłego powrotu Moskala na Wisły... ale jeśli podobne metody nacisku miałyby być skuteczne to do Moskala w pakiecie proponuję jeszcze dorzucić budowę ośrodka treningowego i inwestycję w młodych.