Wyświetl pojedynczy post
msn
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 13.05.2013, 13:53
Sądzę, że dla Wisły przy jej obecnym składzie i potencjale na kolejny sezon, dobrze byłoby gdyby Moskal został trenerem - jeżeli ktoś ma zastąpić Kulawika. Z drugiej strony myślę, że lepiej dla niego byłoby, gdyby został jednak w Niecieczy, gdzie nikt nie zwolni go po dwóch porażkach, a najdalej po jednej rundzie. Kolejny sezon, w którym ogrywać będziemy młodych lekki nie będzie, a na spokojną pracę nie można u nas liczyć. Może jak zdobędzie więcej renomy i doświadczenia, a Wiśle kiedyś zmienią się obyczaje, bardziej w kierunku np. MU ;-), to wtedy będzie dobrym kandydatem na dłużej.
Na koszulkach BIAŁA GWIAZDA!
Odpowiedz cytując