Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27158
Stary 13.05.2013, 12:28
Pany potrzeba pomocy w wyjasnieniu sytuacji>

Kupiłem (jako firma) do dalszej odsprzeazy bieżnie która tego samego dnia sprzedałem. Klient nastepnego dnia zglasza reklamacje (rysa na pulpicie). I co teraz ? Na dzien dzisiejszy sytuacja byla taka ze odsyłałem tam gzie kupiłem i oni odsyłali do producenta etc. A teraz firma od ktorej kupiłem mi mówi ze nie uwzględni mi gwarancji bo nie zapłaciłem (termin 30 dni przelew póki co nie minął wiec nie wiem ocb.)
Czy oni moga tak zrobic?
co moge zrobic ja?

need help
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując