Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 13.05.2013, 11:36
Za nami cała 29 kolejka I ligi. W najciekawszym meczu sąsiadka pokonała zespół Termaliki 2:1. Goście mieli dużo szans aby spotkanie rozstrzygnąć na własną korzyść już w pierwszej połowie ale dobrze bronił - Pilarz. W końcówce spotkania podopieczni Kazimerza Moskala również mieli szansę na wywiezienie punktu z kauflandu, jednak na drodze do szczęścia stanęła poprzeczka, czy niezrozumiała jak dla mnie decyzja sędziego z 88 minuty, kiedy przerwał akcję Niecieczy dopatrując się zagrania niezgodnego z przepisami(?)


Poniżej tabela I ligi po 29. kolejkach obecnego sezonu:





Zapowiedź spotkań 30. kolejki:





Najlepszy wynik dla układu tabeli to remis w Krakowie i zwycięstwo Zawiszy u siebie z Kolejarzem Stróże.
Warta aby myśleć realnie o utrzymaniu musi wygrać w Bytomiu i liczyć na potknięcie Stomilu w meczu z Miedzią Legnica. Darmowe i jakże cenne 3 punkty w walce o utrzymanie zainkasuje Sandecja za walkower w meczu z ŁKS-em Łódź.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.05.2013 o godz. 11:38.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując