Za nami cała 29 kolejka I ligi. W najciekawszym meczu sąsiadka pokonała zespół Termaliki 2:1. Goście mieli dużo szans aby spotkanie rozstrzygnąć na własną korzyść już w pierwszej połowie ale dobrze bronił - Pilarz. W końcówce spotkania podopieczni Kazimerza Moskala również mieli szansę na wywiezienie punktu z kauflandu, jednak na drodze do szczęścia stanęła poprzeczka, czy niezrozumiała jak dla mnie decyzja sędziego z 88 minuty, kiedy przerwał akcję Niecieczy dopatrując się zagrania niezgodnego z przepisami(?)
Poniżej tabela I ligi po 29. kolejkach obecnego sezonu:
Zapowiedź spotkań 30. kolejki:
Najlepszy wynik dla układu tabeli to remis w Krakowie i zwycięstwo Zawiszy u siebie z Kolejarzem Stróże.
Warta aby myśleć realnie o utrzymaniu musi wygrać w Bytomiu i liczyć na potknięcie Stomilu w meczu z Miedzią Legnica. Darmowe i jakże cenne 3 punkty w walce o utrzymanie zainkasuje Sandecja za walkower w meczu z ŁKS-em Łódź.