Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.05.2013, 10:56
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Garguła za to dal popis w drugą stronę.
Garguła wszedł i przy pierwszym kontakcie z piłką, kiedy nie potrafił jej przyjąć, pokazał, że wpuszczenie go nie było dobrą decyzją. Obecność na boisku tego Pana irytuje niesamowiecie. Nawet Lobo w swoich najgorszych czasach nie był tak irytujący.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując