Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23556
Stary 12.05.2013, 21:46
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post

Dla nas ten dzisiejszy wynik trudno ocenić. Gdyby Śląsk wygrał, to byliby bardzo blisko 3.miejsca, a i my do 4.mielibyśmy zaledwie 4 punkty straty. Wygrał jednak Piast i do 4.miejsca tracimy aż 6 oczek, ale w perspektywie wyjazd do Wrocławia, a Śląsk ma mecze z pretendentami do MP i wyjazd do Białegostoku, gdzie mało komu gra się dobrze. Staszek Levy może chyba pakować manatki, bo nawet przyczynienie się do MP dla Legii, a co za tym idzie gry w pucharach, posady na kolejny sezon mu raczej nie zagwarantuje.
Staszek ma już podpisany kontrakt na nowy sezon od kilku dni.

A z Piastem frajerstwo niesamowite, fakt.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując