|
Niestety ale Kaziu dzisiaj przegrał (razem ze swoją drużyną) z garbatymi, którzy są słabą drużyną. Zmiany za późno (Rybski zrobił więcej zamieszania niż wszyscy razem wzięci) czyli to samo co na Wiśle. Zespół nie był na tyle zmotywowany by gryźć trawę przegrywając 2:1. Poza tym Kaziu to miły facet.
|