!!IRIVER!! napisał(a):

A teraz trochę o Piaście. Pomijając tę kontrowersyjną decyzję Borskiego o karnym na gola na 1-1, to to jest zespół PONAD MIARĘ MOŻLIWOŚCI.
|
Polska ekstraklasa... Panie, polska ekstraklasa. Grupa, która gra ze sobą już długo i ma wolę walki, może wygrać z każdym. Szkoda, że nie dotyczy to Wisły