Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 12.05.2013, 16:58
Chciałbym, żeby Termalica awansowała do ekstraklasy i żeby tam Kaziu pokazał, że potrafi drużyną złożoną z przeciętniaków, ale z którą pracuje z poparciem właściciela i wdraża swoją wiedzę trenerską, grać jak równy z równym z najlepszymi klubami (co wcale nie jest trudne).
Obawiam się tylko, że wtedy inni będą mu składali propozycje... i choć Moskal jest wiślakiem to szef za wiślackość nie płaci.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując