Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 12.05.2013, 16:41
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wypada przypomnieć pewne graffiti. Co prawda "Lato" przeminęło ale układy Bońka i naszego lokalnego członka PZPR są wybitnie zaawansowane:
Ktos fajnie napisał w shoutboxie - Filipiak pewnie w przerwie wszedł do szatni... ale nmie pilkarzy a sedziow.
Odpowiedz cytując