Kocur napisał(a):

|
Wypada przypomnieć pewne graffiti. Co prawda "Lato" przeminęło ale układy Bońka i naszego lokalnego członka PZPR są wybitnie zaawansowane:
|
Ktos fajnie napisał w shoutboxie - Filipiak pewnie w przerwie wszedł do szatni... ale nmie pilkarzy a sedziow.