|
U nas jest taki przemiał trenerów, że pewnie nie zwraca się nawet uwagi, który coś jest warty, a który nie. Po prostu nie ma wyników - do widzenia. Cupiał mniej więcej tylu trenerów zwolnił, co kupił dobrych piłkarzy. Trochę te proporcje się nie zgadzają.
. .
|