Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 12.05.2013, 15:54
Jestem przekonany że wejdzie.

W ostatnim wywiadzie właściciel mówił że na 200% będzie gotowy do licencjonowania - oświetlenie, zadaszenie, krzesełka itp.

Co nie zmienia faktu że Kazek ze swoją obecną drużyną udowadnia naszym bossom że w dupie byli i gówno wiedzą.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując