|
Jeżeli dzisiaj Śląsk wygra to już z 3 miejsca nie spadną. Są w stenie urwać Legii punkty które mogą zadecydować, no ale i tak to przed wszystkim Lech jeżeli chce zdobyć mistrza musi z Legią wygrać. Ale równie dobrze za tydzień może już być po wszystkim.
Ostatnio edytowane przez Neon : 12.05.2013 o godz. 14:43.
|