Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23549
Stary 12.05.2013, 14:39
Jeżeli dzisiaj Śląsk wygra to już z 3 miejsca nie spadną. Są w stenie urwać Legii punkty które mogą zadecydować, no ale i tak to przed wszystkim Lech jeżeli chce zdobyć mistrza musi z Legią wygrać. Ale równie dobrze za tydzień może już być po wszystkim.
Ostatnio edytowane przez Neon : 12.05.2013 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując