Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23548
Stary 12.05.2013, 14:26
arti napisał(a):Wyświetl post
Lepszy terminarz..
L - wyjazd z pewnym utrzymania Widzewem, a potem Ruch, który jeśli ma się utrzymać to starzy znajomi (np. my i Jaga) pomogą.
Z kolei Amica we Wrocku w którego interesie (o ile chce zagrać w pucharach) jest aby MP zdobyła Legia.
Myślę, że jeśli Termalica nie awansuje to spokojnie będzie można ściągnąć do Wisły Moskala. O ile będzie taka wola BC...
A co do sytuacji na dole - Pogoń doprawdy igra z ogniem.
Śląsk zapewni sobie Puchary już wcześniej.
Odpowiedz cytując