|
Termalica: 58 pkt
-Łęczna (D)
-Kolejarz (W)
-Zawisza (D)
-Olimpia (D)
-Flota (W)
parchy: 54 pkt
-Flota (D)
-Polonia (D)
-Sandecja (W)
-Tychy (D)
-Miedź (W)
Zawisza: 53 pkt
-Kolejarz (D)
-Olimpia (D)
-Termalica(W)
-Flota(D)
-Polonia(W)
Flota: 54 pkt
-parchy (W)
-Sandecja (D)
-Łęczna (W)
-Kolejarz (D)
-Zawisza (W)
-Termalica(D)
Zawisza z parchami ma taki sam bilans bezpośrednich spotkań, ale zdecydowanie lepszą różnicę bramek.
Termalica z parchami ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
Flota przegrała z parchami 1-2 w pierwszym meczu.
Za tydzień kluczowy mecz. Jeżeli parchy wygrają z Flotą to niestety raczej będzie już pozamiatane. Nie zdziwię się jak Termalica zacznie teraz gubić punkty, a żydy skończą sezon na 1 miejscu. Poza tym nie wiadomo czy taka Flota czy Termalica dostałyby licencję, więc może zdarzyć się tak, że nawet to 4 miejsce da ....om awans.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 12.05.2013 o godz. 13:57.
|