Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 12.05.2013, 13:48
Pisałem wcześniej, że wystarczy im zabezpieczyć odpowiednie sędziowanie u siebie + 2 kupione mecze w Nowym Sączu i Legnicy i tylnymi drzwiami wejdą do ekstraklasy. Dzisiaj ten patafian z gwizdkiem w 2 połowie każdą piłkę nie tylko sporną interpretował na korzyść garbatych. A numer, który wykręcił w 88 min. kiedy gracz Termaliki zagrywał w polu karnym do kolegi wychodzącego na sam na sam mówi chyba wszystko, że pilnował wyniku. Dziwne (chociaż nie) , że w meczu na szczycie sędziował jakiś mało znany niemota.
Odpowiedz cytując